Sedlo Selle SMP Well M1 černá unisex 279x163mm 315g

Kód: 2201706310
VÝPRODEJ NÁŠ TIP
Značka: SMP
ZDARMAZDARMA 2 790 Kč –8 %
Sedlo Selle SMP Well M1 černá unisex 279x163mm 315g
2 790 Kč –8 % 2 545 Kč
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Sedlo Selle SMP s osvědčeným designem vyrovnávající tlak na citlivé orgány. Díky svým vlastnostem je toto sedlo nejvhodnější a nejbezpečnější volba pro zapálené MTB i silniční cyklisty.

. MTB offroad 

. road 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedla od značky SELLE SMP jsou odpovědí na problémy způsobené nedostatečnou cirkulací krve v pánevní a genitální oblasti, například na časté problémy s prostatou a hemeroidy. Italská značka Selle SMP má šedesátileté zkušenosti s výrobou cyklistických sedel. Je průkopníkem v designu sedel, která reflektují dlouhodobé studium pozic jezdce na sedle a funkční analýzu interakce různých částí těla se sedlem. - středový kanál sedla, zabraňuje tlaku na genitálie, anus, prostatu a žíly a tepny v této citlivé oblasti. - Tím umožňuje plynulou a zcela přirozenou cirkulaci krve. - v zadní části sedla je vyhloubení, které zabraňuje kontaktu sedla s kostrčí jezdce. - Díky tomu i při velkých nárazech nehrozí bolestivé naražení kostrče. - přední část sedla, charakteristická originálním tvarem orlího zobáku, výrazně zmenšuje tlak na genitálie a poskytuje stabilní základnu při typickém šlapání ve sprintu. - posed cyklisty rozložen mezi hýždě a dolní část pánve. - délka lyžin poskytuje velký rozsah nastavení posedu.

 

  • rozměr 279x163mm
  • hmotnost 315g

Značka Selle SMP jsou kvalitní sedla navržená a vyrobená v Itálii. Rodinná firma založená v roce 1947, která ročně vyrobí přes 5 milionů sedel. Po většinu své existence se firma zabývala výrobou ekonomicky méně nákladných, přesto kvalitních a ručně vyrobených sedel, nyní začali více investovat do výzkumu a vývoje a přicházejí na trh s novinkami pro závodní sféru cyklistiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánská sedla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×