10 výhod našich spokojených cyklo zákazníků

Proč šlápnout do pedálů s našim týmem? Jedinečné benefity, kterými se pyšní naší zákazníci a cyklonadšenci.  

 

Co získáte jako hrdý člen pelotonu CykloNovák.cz?
 

cyklonovak-cyklista  Všechna kola osobně testujeme

Abychom věděli, že sednete jen na skutečně bezpečné kolo - každé vezmeme na důkladné testovací projížďky. Jedině 100% zkontrolované bicykly se dostanou až k vám.

 

cyklonovak-sval  Každé kolo před expedicí seřizujeme

Než kolo pošleme k vám, složíme ho a kompletně seřídíme tak, abyste na něm mohli hned bezpečně vyjet. Poté ho opět rozložíme a posíláme k vám.

 

Untitled design-40  Do 5ti dnů jezdíte

Kolo, eletrokolo nebo koloběžku, které si dnes vyberete, máte nejpozději do 5 pracovních dnů doma v garáži.

 

cyklonovak-spoluprace  Vyzkoušejte si kolo ZDARMA

Chcete si vyzkoušet pohodlnost sedla? Nebo ověřit rychlost převodů? Všechna kola si můžete před zakoupením projet přímo u nás ve Velkých Hošticích, Zámecká 77, 747 31 a v okolí.

 

cyklonovak-ozubene kolo  Záruční i pozáruční servis

O vaše kolo se budeme starat jako o naše vlastní během jeho záruky i po ní. První rok od nás získáte navíc jeden kompletní garanční servis ZDARMA.

 

cyklonovak-klic  Půjčovna kol nedaleko Opavy i Ostravy

Ať už se chcete projet s rodinou po lese nebo s partou zdolat další kopec, přijeďte si kolo půjčit. Stavte se k nám do Velkých Hoštic, Zámecká 77, 747 31 a vyberte si elektrokolo, horáka nebo třeba koloběžku. Mrkněte se do půjčovny.

 

cyklonovak-naradi  Servis vašeho nynějšího kola 

Stavte se do našeho servisu. Specialisté dají vaše stávající kolo kompletně dopořádku, otestují baterii vašeho elektrokola nebo váš bicykl přestaví na funkční elektro.

 

cyklonovak-penize  Jezděte hned, splácejte postupně

Udělejte si radost a myslete úsporně. Splácení postupně je skvělé řešení pro ty, kteří chtějí mít kolo hned, ale zároveň myslí na své finance.

 

cyklonovak-rodina  Jsme jedna rodina 

Tvoříme jednu rodinu a to doslova. Naší pevnou základnou je milovník cyklistiky Petr Novák se svou ženou Karlou. Třetím nenahraditelným pilířem je specialista na servis a cyklo závodník Roman zvaný Luisi. Seznamte se s námi.

 

cyklonovak-srdce  O kola pečujeme už více než 22 let

Už od roku 1996 se náš Petr specializuje na servis kol. Nyní jsme ověření profesionálové, kteří dají vaše staré kolo dopořádku nebo vám pomohou vybrat nové. Poznejte náš příběh.

 

Untitled design-52 Šlápněte s námi do pedálů na facebooku a instagramu CykloNovák.cz