Naše historie a příběh

Jsme jeden tandem už víc než 22 let 

"Roku 1996 jsem společně s otcem začal se servisem a předělávkami starých kol pro své kamarády a známé. Táta byl pro mě velký vzor, díky němu jsem dnes nejen odborník ale hlavně nadšenec pro cyklistiku.

 

 chlapi
 Vyřeším váš dotaz na telefonu i v mailu

O 5 let později stavím základní kámen pro CykloNovák.cz. Kromě miláčků na dvou kolech mi do života vstupuje i nová láska a zapálená cyklistka Karla. V otcově dílně se špičkovým vybavením společně servisujeme kola cyklistům z Opavy i okolí nebo sestavuji kola na přání zákazníka

Dohromady s Karlou a vášní ke kolům 1. dubna 2006 otevíráme rodinnou cykloprodejnu. Abychom zákazníkům zajistili nejpreciznější servis, absolvujeme profesonální školení na BIKE ACADEMY.  Servis a oprava kol, repase baterií v Opavě 
 Společně vybereme kolo dle vašich požadavků

Od roku 2008 se profesionálně zajímáme také o kola poháněná elektromotory. Od té doby si u nás můžete nechat své kolo přestavět na funkční elektrokolo, provádíme testy a repase baterií a do Česka také dovážíme sady e-bicycles.

Milovníků kol přibývá. Proto 1. listopadu 2012 otevíráme velkou prodejnu, servis a půjčovnu, kde si vyberete z nejkvalitnějších kol MAXBIKE, MRX, SCUD, HAIBIKE,HEAD, BBF nebo koloběžek KOSTKA a YEDOO. Prodejna kol, elektrokolo i koloběžek 
 Provádím servis kol v Opavě i okolí

Cyklistická rodina se rozrůstá o nového člena. Náš dobrý přítel, cyklo závodník a špičkový servisman Roman zvaný Lousi dá vaše nynější kolo do pořádku a rád vám poradí, jak se o něj nejlépe starat.

Na jaře 2019 jsem společně absolvovali špičkové školení servisu motorů YAMAHA a BOSH, proto nyní poskytujeme také profesionální servis vašeho elektrokola."

Petr Novák, hlava CykloNovák.cz

 Scan1-1-1
   

 

 

Seznamte se s našim týmem

Servis elektrokol a repase baterií v Opavě 

Petr Novák

Hlava CykloNovák.cz a specialista na servis kol

"Pomáhám lidem vybrat správné kolo, servisuji a stavím kola na míru. Osobně jsem projel všechny typy, proto každému radím pravdivě a na základně svých ověřených zkušeností. Prodám jen takové kolo, které bych si sám koupil. 

Když mám chvilku, projedu se na svém miláčkovi - červeno černém horském kole Haibike 29” big curve. Dále jezdím na turistickém kole, na testovacích kolech a nakonec na bicyklu do zimy a sněhu fat bike."

Pomůžu vám s výběrem kola i koloběžky

 

Karla Nováková

Vaše podpora na telefonu i mailu

"Zákazníkům ukazuji vybraná kola nebo je pečlivě balím k odeslání. Vyřizuji reklamace, vaše maily a pomohu vám také v půjčovně kol. Největší radost mi dělá šťastný  zákazník a spokojený manžel.

Na výlety mám krásné zeleno-modré horské kolo Haibike s karbonovým rámem. Moc se mi líbilo, a tak mě manžel jeden den překvapil a dal mi ho jako dárek."

 Specialista na servis a opravy kol Roman  

Roman Hudeček

Specialista na servis kol a cyklo závodník

"Vaše kolo dám do pořádku a z vlastní zkušenosti poradím, jak vybrat ráfky, velikosti rámů, brzdy, řazení a další cyklo sortiment. Mám radost, když je v práci pohoda a smějeme se já i zákazníci.

Když je mokro, tak jezdím do práce na starším Olpranu. Když je sucho, tak na svojí silničce. Točím na ní kilometry jak v zimě tak v létě a připravuje mě na závody. Je miláčková. Závodím na kole Haibike full 29”."

 

 

Untitled design-52 Šlápněte s námi do pedálů na facebooku a instagramu CykloNovák.cz

 

×