Naše historie a příběh

Jsme jeden tandem už víc než 22 let 

"Roku 1996 jsem společně s otcem začal se servisem a předělávkami starých kol pro své kamarády a známé. Táta byl pro mě velký vzor, díky němu jsem dnes nejen odborník ale hlavně nadšenec pro cyklistiku.

 

 chlapi
 Vyřeším váš dotaz na telefonu i v mailu

O 5 let později stavím základní kámen pro CykloNovák.cz. Kromě miláčků na dvou kolech mi do života vstupuje i nová láska a zapálená cyklistka Karla. V otcově dílně se špičkovým vybavením společně servisujeme kola cyklistům z Opavy i okolí nebo sestavuji kola na přání zákazníka

Dohromady s Karlou a vášní ke kolům 1. dubna 2006 otevíráme rodinnou cykloprodejnu. Abychom zákazníkům zajistili nejpreciznější servis, absolvujeme profesonální školení na BIKE ACADEMY.  Servis a oprava kol, repase baterií v Opavě 
 Společně vybereme kolo dle vašich požadavků

Od roku 2008 se profesionálně zajímáme také o kola poháněná elektromotory. Od té doby si u nás můžete nechat své kolo přestavět na funkční elektrokolo, provádíme testy a repase baterií a do Česka také dovážíme sady e-bicycles.

Milovníků kol přibývá. Proto 1. listopadu 2012 otevíráme velkou prodejnu, servis a půjčovnu, kde si vyberete z nejkvalitnějších kol MAXBIKE, MRX, SCUD, HAIBIKE,HEAD, BBF nebo koloběžek KOSTKA a YEDOO. Prodejna kol, elektrokolo i koloběžek 
 Provádím servis kol v Opavě i okolí

Cyklistická rodina se rozrůstá o nového člena. Náš dobrý přítel, cyklo závodník a špičkový servisman Roman zvaný Lousi dá vaše nynější kolo do pořádku a rád vám poradí, jak se o něj nejlépe starat.

Na jaře 2019 jsem společně absolvovali špičkové školení servisu motorů YAMAHA a BOSH, proto nyní poskytujeme také profesionální servis vašeho elektrokola."

Petr Novák, hlava CykloNovák.cz

 Scan1-1-1
   

 

 

Seznamte se s našim týmem

Servis elektrokol a repase baterií v Opavě 

Petr Novák

Hlava CykloNovák.cz a specialista na servis kol

"Pomáhám lidem vybrat správné kolo, servisuji a stavím kola na míru. Osobně jsem projel všechny typy, proto každému radím pravdivě a na základně svých ověřených zkušeností. Prodám jen takové kolo, které bych si sám koupil. 

Když mám chvilku, projedu se na svém miláčkovi - červeno černém horském kole Haibike 29” big curve. Dále jezdím na turistickém kole, na testovacích kolech a nakonec na bicyklu do zimy a sněhu fat bike."

Pomůžu vám s výběrem kola i koloběžky

 

Karla Nováková

Vaše podpora na telefonu i mailu

"Zákazníkům ukazuji vybraná kola nebo je pečlivě balím k odeslání. Vyřizuji reklamace, vaše maily a pomohu vám také v půjčovně kol. Největší radost mi dělá šťastný  zákazník a spokojený manžel.

Na výlety mám krásné zeleno-modré horské kolo Haibike s karbonovým rámem. Moc se mi líbilo, a tak mě manžel jeden den překvapil a dal mi ho jako dárek."

 Specialista na servis a opravy kol Roman  

Roman Hudeček

Specialista na servis kol a cyklo závodník

"Vaše kolo dám do pořádku a z vlastní zkušenosti poradím, jak vybrat ráfky, velikosti rámů, brzdy, řazení a další cyklo sortiment. Mám radost, když je v práci pohoda a smějeme se já i zákazníci.

Když je mokro, tak jezdím do práce na starším Olpranu. Když je sucho, tak na svojí silničce. Točím na ní kilometry jak v zimě tak v létě a připravuje mě na závody. Je miláčková. Závodím na kole Haibike full 29”."

 

 

Untitled design-52 Šlápněte s námi do pedálů na facebooku a instagramu CykloNovák.cz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení