Zadní blatník KOSTKA 20"

Kód: 197211/SED
od 549 Kč až –27 %
Zadní blatník KOSTKA 20"
od 549 Kč až –27 % od 399 Kč

Zvolte variantu

Blatník KOSTKA je určen výhradně pro koloběžku. Jeho konstrukce se od běžně používaných blatníků pro jízdní kola zásadně liší. Blatník KOSTKA není jen užitečným doplňkem každé koloběžky, ale dotváří i její celkový design.

kod.produktu 0100000000040783

Detailní informace

Barva: Černá
Skladem (5 ks) | 197211/CER
Můžeme doručit do: 26.4.2024
599 Kč
549 Kč
Barva: Šedá
Prodej ukončen | 197211/SED
549 Kč
399 Kč

Detailní popis produktu

Typ blatníku se liší podle geometrie rámu a způsobu jeho uchycení na koloběžku. (viz obrázek)

Uchycení blatníků

Blatník KOSTKA je určen výhradně pro koloběžku. Jeho konstrukce se od běžně používaných blatníků pro jízdní kola zásadně liší. Blatník KOSTKA není jen užitečným doplňkem každé koloběžky, ale dotváří i její celkový design.

Tělo blatníku vyrobené ze slitiny hliníku je s rámem koloběžky spojeno nerezovým spojovacím materiálem. Pro maximální životnost a pevnost blatníku byl použit speciální námi vyvinutý a testovaný profil, který je zakončený praktickou gumovou zástěrkou. Z pohledu designu jde o dokonale padnoucí díl, který vypadá, jakoby se rodil společně s koloběžkou. Inovativní konstrukce zadního blatníku KOSTKA spolu s novým způsobem jeho uchycení, pomocí profilované ocelové vzpěry, významným způsobem zvýšily tuhost i pevnost, tolik potřebné při jízdách v nerovném terénu. Současně byla snížena i nepříjemná rezonance a vibrace, které u koloběžky vznikají v mnohem vyšší míře než-li u kol.

Všechny výrobky KOSTKA jsou vyráběny s ohledem na každý detail a celkovou eleganci. Blatník do ucelené řady KOSTKA produktů dokonale padne a koloběžku vhodně doplňuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke koloběžkám
Záruka: 2 roky
Barva: Satin Black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×