SADA NA OPRAVU BEZDUŠOVÝCH PLÁŠŤŮ X-SAUCE REPAIR M-0

Kód: 3455
209 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2022

X-Sauce Opravný kit/sada Tubeless Repair Kit M-0

Tubeless Repair Kit M-0

Detailní informace

Detailní popis produktu

X-Sauce Opravný kit Tubeless Repair Kit M-0

Tubeless Repair Kit M-0

Umožní opravu defektu bezdušového pláště, který je větší než je schopen zacelit těsnící tmel, který máte v plášti jako prevenci. Obrovskou výhodou je možnost opravy nikoliv jen v dílně, ale i příimo v terénu a jedná se o finální opravu, ke které se po vyjíždce již nemusíte vracet. Pláště nemusíte z kola vůbec sundávat!

Bezdušová opravná sada v praktické krabičce s 10kusy knotů o tlouštce 1,5mm. Sada obsahuje knoty, injektor (podobný šroubováčku), nožík pro odříznutí přebytečného knotu a lepidlo.

Postup: Pokud nestačí těsnidlo ve vašem plášti a stále dochází k úniku vzduchu, pak najděte díru (většinou z ní prská těsnidlo) a tuto ucpěte knotem. Povrch knotu má mazlovou knozistenci pro lepší přilnutí k plášti (pro maximální efekt použijte ještě přiložené lepidlo a při injektáži knotu do místa defektu ještě dejte trochu lepidla). Knot nejdříve nasunete do injektoru (injektor je uprostřed knotu) a poté injektor vpravíte přímo do díry v plášti tak, aby obě strany knotu částečně (cca 1cm) byly vně pláště (vylézaly z pláště). Poté knot zařízněte cca 5mm od pláště. Oprava je hotova.

Doporučení:
Opravnou sadu vozte ssebou v podsedlové brašně či jen dresu, váží pouze několik gramů. Pro ušetření místa stačí vložit do malého sáčku 2ks knotů velikosti 1,5mm a 3,5mm a injektory!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×